Diskusní fórum

Datum: 14.04.2016

Vložil: Lucie Černá

Titulek: Nečekaná návštěva

Děkuji jménem našeho organizačního výboru za nečekané zpestření naší pouti na Radobýl. Vaše oslava jara a nového znaku nás na mile překvapila, potěšila, i občerstvila. Snad i naše krojovaná družina vás potěšila. Přejeme mnoho zdaru!

Datum: 08.12.2015

Vložil: Marie Cízová

Titulek: ŽALHOSTICKÝ MIKULÁŠ 2015

Krásné fotky...díky Petrovi!!! Myslím, že jsme se všichni skvěle pobavili

Datum: 02.11.2015

Vložil: Marie Cízová

Titulek: REJ STRAŠIDEL 2015

Díky všem, kdo se podíleli na přípravě reje strašidel 2015 /výzdoba sálu byla nádherná a dala určitě spoustu práce/ a Petrovi za krásné fotky, DÍKY!!!!!

Datum: 25.03.2015

Vložil: Nedočkavka

Titulek: Fotky

Zdravím, kdy budou na stránkách fotky z maškarního pro dospělé? Díky :)

Datum: 26.03.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Fotky

Dobrý den,
maškarní pro dospělé jsem, bohužel, nestihnul, takže svoje fotky nemám, ale poptám se a když seženu , tak je sem dám

Datum: 14.01.2015

Vložil: Johnb716

Titulek:

In fact when someone doesnt understand then its up to other visitors that they will help, so here it takes place. ckfgkgkddgbc

Datum: 06.01.2015

Vložil: Android

Titulek: 222222222

Datum: 01.12.2014

Vložil: Jiří Jebousek

Titulek: Poděkování za krásné zahájení Adventu

Chtěl bych za sebe i celou rodinu poděkovat za krásný zážitek zahájení Adventu. Zásluhu na tom měli všichni, kteří se na přípravě i realizaci podíleli. Největší zásluhu ale samozřejmě měli organizátoři akce, v první řadě nesporně nově zvolená starostka obce. Poprvé v polistopadové (i předlistopadové) historii nám bylo všem veřejně připomenuto, proč se tato tradice udržuje a k čemu se váže.
Živý betlém s programem, výstava betlémů, občerstvení, ozvučení, rozsvícení stromu a anděla, ..vše super. Jen "maličkost" chybí k dokonalosti. Prostranství vedle OU určitě potřebuje určitou přeměnu. Ale všechno nejde najednou. Jsem však přesvědčen, že nová starostka Stanislava Hanková má tolik potřebné organizační schopnosti, což právě předvedla, že stavební a zahradní úprava tohoto prostranství je jen jedním z milníků na cestě k lepšímu vzhledu obce a tudíž i lepšímu pocitu nás místních.

Datum: 01.12.2014

Vložil: Stáňa Hanková

Titulek: Re: Poděkování za krásné zahájení Adventu

Jsem za všechny moc ráda, že se akce líbila, a že jsou i tací, kteří snahu ocení. Děkujeme ! Připojuji se k poděkování všem, kteří se na akci podíleli - p.uč. Michalcové s dětmi z místní základní školy za ukázku biblického příběhu, našim pracovníkům VPP za technické zázemí, panu Steklému za dodávku vlastního vína, naší Jiřince za vynikající svařák, paní Kubové za přípravu pochutin, Petrovi Tichému za krásné zdokumentování, Kamilu Veselému za parádní ozvučení, Terezce a Violce Kejřové, Terezce Lojkové a Karolínce za představení významu svíček na adventním věnci, všem 17. vystavovatelům nádherných betlémů a 12. ženám a dívkám za vynikající a voňavé perníčky pro místní mlsouny. V neposlední řadě mému manželovi za dodání ovečky Viktorky a kozlíka Toníka a za shovívavost, kterou se mnou v době příprav má.

Datum: 06.11.2014

Vložil: Alena Vacková

Titulek: dík

Děkuji všem dospělým strašidlům za děti a hezký večer.

Přidat nový příspěvek